EDEL+WHITE + Anti Plaque Паста за заби, 75 мл

EDEL+WHITE + Anti Plaque Паста за заби, 75 мл
280,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
052490C
favorite_border

Опис на производот

  • Паста за заби со двоен ефект за отстранување на наслаги и дамки
  • Нежно полира, и го забавува процесот на создавање наслаги
  • Содржи 1450pm натриум флуорид
  • Содржи биолошки флуориди за максимална реминерализација на емајлот

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се