ELMEX Anti-Caries Professional Паста за заби, 75 мл

ELMEX ANTI CARIES PROFESSIONAL toothpaste pasta za zabi protiv karies 75 ml
ELMEX Anti-Caries Professional Паста за заби, 75 мл
347,00 ден.
278,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
050278C
favorite_border

Опис на производот

Паста за заби која содржи неутрализатор на шеќерни киселини, и помага во заштита од кариес.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се