ELMEX Junior Четка за заби (6-12 години)

ELMEX Soft junior toothbrush 6-12 years cetka za zabi
ELMEX Junior Четка за заби (6-12 години)
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045763C
favorite_border

Опис на производот

Мека четка за заби за деца од 6 до 12 години.

Длабинско чистење благодарение на малата глава и влакненца во облик на Х, дизајнирана за прецизно чистење на забите во периодот на промена од млечни во трајни.

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Пакување: една четка за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се