EMBRYOLISSE Повеќенаменски спреј за лице (активна вода), 100 мл

EMBRYOLISSE Повеќенаменски спреј за лице (активна вода), 100 мл
919,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053511C
favorite_border

Опис на производот

Создадена од патентирана јапонска медицинска технологија, Active Water е уникатна во нејзиното богатство со минерали и негативни јони. Мало чудо за кожата. Блескав воедначен тен и прочистена текстура со само неколку распрскувања. Омекнува и освежува. Отстранува честички од загадувањето. Ја осветлува кожата, ја чисти и отстранува шминката.

  • 100% природно
  • Омекнува
  • Осветлува
  • Заштитува (штити од загадување)
  • Чисти
  • За сите типови на кожа
  • Без парабени
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: вода, минерални соли.

Употреба:

Еден производ со  4 паметни употреби. Наутро и навечер ккао смирувачки и заштитен спреј, за блескавост или чистење на лицето, очите и вратот. Не се користи како фиксатор на шминка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се