EMED Пластична медицинска чашка за инхалатор

EMED Пластична медицинска чашка за инхалатор
300,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034957C
favorite_border

Опис на производот

  • Пластична медицинска чашка за инхалатор

Пакување: 1 чашка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се