ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај за имунитет, 20 филтер кесички

ERIC FAVRE Special Family Органски хербален чај за имунитет, 20 филтер кесички
179,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052337C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • За деца од 12 месечна возраст
  • Со ехинацеа, шипинка и јаболка
  • Природна арома на црвено овошје

Вкусна хербална мешавина од ехинацеа, шипинка и јаболка, сето тоа надополнето со малини и црна рибизла за мирна зима.

Ехинацеата придонесува за отпорност на организмот.

Пакување: 20 филтер кесички

Содржина

Состав:

Ехинацеа 1200 мг
Шипинка 900 мг
Јаболко 600 мг

Употреба: ставете ја кесичката во шише или чаша од 3 до 5 минути, и потоа извадете ја.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се