ESENSA Khan Тигрова маст 40 мл

ESENSA Khan Тигрова маст 40 мл
286,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009798C
favorite_border

Опис на производот

Khan Тигрова антиревматска маст се препорачува како помош за ублажување на болките во коските, зглобовите и мускулите.

Со благо втривање на маста на болното место се подобрува циркулацијата, се јавува пријатно чувство на загревање врз местото на апликација, а чувството на болка постепено се намалува. 

Се препорачува:

  • Како помош за ублажување на болките во грбот
  • Како помош за ублажување на болките во зглобовите и мускулите
  • Кај тегоби по удари, нагмечување и исчашување
  • Кај спортски повреди
  • За подобрување на периферната циркулација

Пакување: 30 г/40 мл

Содржина

 Состав:

  • Етeрски масла од еукалиптус и каранфилче
  • Ментол
  • Камфор

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се