ESI Алое вера гел со aрганово масло, 200 мл

ESI Алое вера гел со aрганово масло, 200 мл
357,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
029658C
favorite_border

Опис на производот

Алое вера гел со арган, формулиран со чист екстракт од алое вера (култивирано без употреба на пестициди), делува хидратантно и хранливо на сува и оштетена кожа.

Се препорачува при иритации, црвенила, изгореници по изложеност на сончеви зраци.

Гелот е погоден за сите типови кожа, не масти и потполно се ресорбира.

Пакување: 200 мл

Содржина

Начин на употреба: нанесете на кожата поголема количина од гелот и нежно масирајте.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се