ESI Ехинаид безалкохолен екстракт 50 мл

ESI Ехинаид безалкохолен екстракт 50 мл
231,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003142C
favorite_border

Опис на производот

Безалкохолен екстракт со ехинацеа со арома на шумско овошје.

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба: 15-20 капки, 1-3 пати на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се