ESI Гинкомакс 30 таблети

ESI Гинкомакс 30 таблети
219,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012188C
favorite_border

Опис на производот

Ginkomax - концентриран препарат на гинко, кој помага во доброто одржување на мозочната активност. Може да се смета за одличен ментален тоник.

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав: една таблета содржи 80 мг гинкофлавоноиди и 200 мг стандардизиран прашок од листот на гинко.

Не содржи: глутен, деривати од млеко, лактоза, додаден шеќер, додадени конзерванси, вештачки ароми и боила. Погоден за вегетаријанци и вегани.

Употреба: 1 таблета дневно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се