ESI Гинкомакс форте 30 таблети

ESI Гинкомакс форте 30 таблети
287,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049235C
favorite_border

Опис на производот

Додаток на исхраната од природно потекло базиран на сув екстракт, титриран и стандардизиран (на 26% флавонол гликозиди) со висока доза, 240 мг во една таблета. Гинко билобата ја поттикнува функционалноста на микроциркулацијата, меморијата и когнитивните функции.

Пакување: 30 таблети

Содржина

Состав:

Гинко билоба с.е. тит. 26% 240 мг
од кои флавонол гликозиди 62.4 мг

 

Употреба: се препорачува консумирање на 1 таблета дневно, со чаша (200 мл) вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се