ESI Ле диечи ербе 40 таблети

ESI Ле диечи ербе 40 таблети
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019035C
favorite_border

Опис на производот

  • Комбинација од 10 билки
  • За опстипација, метеоризам, црнодробна и билијарна инсуфициенција

Пакување: 40 таблети

Содржина

Употреба: 1-3 таблети дневно, навечер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се