ESI Levurextra Пивски квасец 375 таблети

ESI Levurextra Пивски квасец 375 таблети
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002056C
favorite_border

Опис на производот

Levurextra –  пивски квасец  при психофизички замор, за нормализација на цревната флора, за сува кожа, себореа и акни.

Природен извор на  Б витамини, есенцијални аминокиселини, минерали и протеини.

Нето-тежина: 150 г

Пакување: 375 таблети

Содржина

Состав: Пивски квасец (Saccharomyces cerevisiae).

Употреба: 2-3 таблети повеќе пати на ден со течност.

Производот може да содржи траги од глутен.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се