ESI Но дол крема 100 мл

esi no-dol cream krema
ESI Но дол крема 100 мл
420,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011819C
favorite_border

Опис на производот

No-Dol крема

  • Против болки, црвенила и отоци на зглобовите
  • Крема со глукозамин сулфат и комбинација од билки. Исклучително погодна за локална употреба

Пакување: 100 мл

Содржина

Употреба: кремата да се нанесува најмалку два пати на ден на болното место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се