ESI Тусербе 1 Сед сируп 150 мл

ESI Тусербе 1 Сед сируп 150 мл
356,00 ден.
320,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
011920C
favorite_border

Опис на производот

Диететски додаток во кој синергистичкото дејство на компонентите дозволува да се искористат на најдобар можен начин својствата на белиот слез, бршленот, исландскиот лишај, росиката и булката, билки кои традиционално се употребуваат заради нивните корисни својства.

  • Сируп без додаток на шеќер
  • Производ на база на билни екстракти
  • Со вкус на портокал
  • За возрасни и деца над 3 години

Пакување: 180 мл

Содржина

Состав: бел слез, исландски лишај, росика, булка, бршлен, малитол сируп, арома на портокал, калиум сорбат.

Употреба: една кафена лажичка 4-5 пати на ден, по можност помеѓу оброци.

Производот може да се консумира чист или растворен во вода или овошен сок.

Да се протресе пред употреба.

Внимание: претерано консумирање може да има лаксативни ефекти. Да се држи понастрана од деца помали од три години. Да не се надминуваат дневно препорачаните дози.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се