ESI Тусербе 2, сируп 150 мл

ESI Тусербе 2, сируп 150 мл
356,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001384C
favorite_border

Опис на производот

Tuserbe 2 fluid - Сируп со билни екстракти за искашлување со екстракти од бор, тегавец, тимјан и лопен, корисен за горните дишни патишта, со разводнувачко дејство.

Пакување: 180 мл

Содржина

Употреба: 2-3 лажици на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се