EVERYDAY Double-Dry XL Хигиенски влошки, ултра плус, 18 парчиња

EVERYDAY Double-Dry XL Хигиенски влошки, ултра плус, 18 парчиња
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047680C
favorite_border

Опис на производот

  • Влошки со иновативно двојно апсорбирачко јадро и заштитни крилца
  • Со 8 капки впивливост

Со иновативно двојно апсорбирачко јадро, за единствена безбедност дури и при многу тежок проток. Со два комплети заштитни крилца: „централните“ крилца штитат од странично истекување, додека „задните“ крилца обезбедуваат подобро вклопување на долната облека додека штитат од истекување на задната страна.

Со револуционерната технологија Center Plus, со продолжено јадро кое обезбедува до 30% повеќе впивачка површина во центарот на подлогата, во споредба со другите ултра тенки влошки. Специјално дизајнирани за случаи на многу тежок проток или ноќна употреба.

40% подолги од EveryDay Normal со дополнителна апсорбирачка облога.

Пакување: 18 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се