EXTREME Aura Женски парфем, 100 мл

EXTREME Aura Женски парфем, 100 мл
369,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051555C
favorite_border

Опис на производот

Aura of positive energy Парфем.

Aura е  женски парфем во кој преовладуваат ноти на црното кафе богато со адреналин, а основните ноти се со слатка сензуалност на ванила и на дрвени ноти.

• Горни: розова пиперка, цвет од портокал
• Средн: кафе, јасмин
• Основни: ванила, пачули, кедар

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се