FRANCK Камилица филтер чај, 20 кесички

FRANCK Камилица филтер чај, 20 кесички
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041206C
favorite_border

Опис на производот

Чајот од камилица содржи цветови од камилица, чии есенцијални масла му даваат уникатен мирис на чајот што секој може да го препознае и цени.

Потребни се 6 кг свежи цветови од камилица за да се направат 1 кг суви цветови од ова благородно растение.

Нето-тежина: 20 х 1 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се