FRANCK Зелен филтер чај, 20 кесички

franck green tea / zelen caj
FRANCK Зелен филтер чај, 20 кесички
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041212C
favorite_border

Опис на производот

Иако потекнува од истото растение како црниот чај, Camellia sinesis, зелениот чај има поблаг вкус, бидејќи неговите листови не минуваат низ процесот на ферментација.

Содржи кофеин.

Нето-тежина: 20 х 1,75 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се