FREZYDERM Маст за нос, 15 мл

FREZYDERM NASAL OINTMENT mast za nos
FREZYDERM Маст за нос, 15 мл
269,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
033376C
favorite_border

Опис на производот

  • Маст за нос
  • За доенчиња, деца и возрасни
  • Безводна назална бариера
  • Дерматолошки тестирано
  • Само за надворешна употреба
  • Алтернативен избор за антимикробна терапија
  • Алтернативен избор за локални антибиотици
  • Не содржи супстанции со својства на лек
  • Погодно за хомеопатски третман
  • Маст наменета за обновување на нарушената флора на кожата

 Пакување: 15 мл.

Содржина

Не содржи бои, парфем и конзерванси.

Употреба: нанесете на зафатената регија 2-3 пати во тек на денот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се