FROSCH Baby Течен детергент, 1.5 л

FROSCH Baby Течен детергент, 1.5 л
394,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025239C
favorite_border

Опис на производот

Frosch Baby Sensitive liquid Бебешки течен детергент за перење алишта - 21 перење.

Нето - тежина: 1.5 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се