GALAFARM Деминерализирана вода 1 л

GALAFARM Procistena voda demineralizirana
GALAFARM Деминерализирана вода 1 л
46,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004074C
favorite_border

Опис на производот

Прочистена вода за употреба во лаборатории (припрема на раствори и реагенси).

Пакување: 1 л

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се