GALAFARM Глицеро-лакс супозитории за деца, 5 парчиња

GALAFARM Глицеро-лакс супозитории за деца, 5 парчиња
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003523C
favorite_border

Опис на производот

Глицеро-лакс супозитории за деца

Состав: 1 супозиторија за деца содржи 85% глицерол.

Пакување: 5 супозитории

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се