GALAFARM Хиперогал кантарион вагитории, 5 парчиња

GALAFARM Хиперогал кантарион вагитории, 5 парчиња
122,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011939C
favorite_border

Опис на производот

Кантарион вагитории

  • Хиперогал® Кантарион вагиториите поседуваат антиинфламаторно како и антимикробно дејство и ја забрзуваат епителизацијата на оштетената слузница
  • Хиперогал® Кантарион вагиториите се препорачуваат за олеснување на симптомите при воспалителни процеси на вагиналната слузница, проследени со зголемен вагинален секрет

Пакување: 5 вагитории

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се