GANASSINI Видермина ЦЛХ Пена за интимна хигиена, 200 мл

GANASSINI Видермина ЦЛХ Пена за интимна хигиена, 200 мл
553,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
031049C
favorite_border

Опис на производот

Нежна пена за секојдневна интимна хигиена со заштитно дејство. Особено наменета во случај на прекумерен раст на вагиналната микрофлора и/или вагинални воспаленија.

  • Chlorhexidine digluconate 0,1%
  • Антимикробен растителен комплекс

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: како секојдневно средство за миење, наутро и навечер.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се