GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со масло од рицинус и бадем, 300 мл

garnier botanic therapy anti hair fall mask ricin oil & almond maska za kosa protiv opaganje
GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со масло од рицинус и бадем, 300 мл
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045268C
favorite_border

Опис на производот

  • Маска против опаѓање на косата* за зајакнување на слаба и кршлива коса со тенденција за опаѓање* со природни екстракти од масло од рицинус и бадем
  • Ја зајакнува** и потхранува косата
  • 93% биоразградлива формула
  • Веган формула

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се