GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со мед и прополис 300 мл

GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со мед и прополис 300 мл
274,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045266C
favorite_border

Опис на производот

По долги години потрага по најдобрите природни состојки, Garnier доаѓа со Garnier Botanic Therapy Honey & Beeswax маска инспирирана од една од најстарите природни науки - ботаниката.

Доколку имате многу оштетена коса, оваа маска е совршен за вас! Почестете ја вашата коса со маска од мед и пчелин восок! Погодна за сува и оштетена коса, интензивно ја храни, обезбедува заштита, по употреба, косата е потхранета, заштитена и видно поубава, погодна за секојдневна употреба.

Корисни ефекти на медот и прополис: Медот е богат со хранливи материи и витамини и дава на косата еластичност и мекост.
Прополисот и обезбедува на косата природна бариера од коренот до врвовите.

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се