GARNIER Botanic Therapy Шампон со масло од рицинус и бадем, 400 мл

GARNIER Botanic Therapy Шампон со масло од рицинус и бадем, 400 мл
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045253C
favorite_border

Опис на производот

  • Формула збогатена со масло од рицинус и бадем
  • Jа зајакнува косата и се бори против кршливост на влакното

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се