GARNIER Color Naturals Natural Blonde Фарба за коса, број 7

GARNIER Color Naturals Natural Blonde Фарба за коса, број 7
182,00 ден.
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003641C
favorite_border

Опис на производот

Color Naturals 7 Blond, боја за коса со три масла за дополнителна нега.

  • 4Х Посилна коса
  • Трајна негувачка крем боја со обновувачки балсам кој содржи 5 масла (авокадо, маслинка, шеа, брусница и арган) за негувана, свиленкаста, сјајна коса и подобра боја
  • 100% совршено покривање и на најдолготрајните седи влакна

Пакување: 1 боја за коса, хидроген, балсам за нега на косата после фарбање и ракавици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се