GARNIER Men Action Control+ Антиперспирант дезодоранс, 150 мл

garnier men action control+  96h dezodorans za mazi
GARNIER Men Action Control+ Антиперспирант дезодоранс, 150 мл
165,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050936C
favorite_border

Опис на производот

  • Со растителни полифеноли
  • Целосна заштита во предизвикувачки ситуации
  • Нежен за кожата, без алкохол
  • 96 часа заштита од непријатни мириси

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се