GARNIER Skin Naturals Дневен хранлив гел со хијалурон и алое 50 мл

GARNIER Skin Naturals Дневен хранлив гел со хијалурон и алое 50 мл
274,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047666C
favorite_border

Опис на производот

  • 96% природни состојки
  • Веганска формула
  • Дерматолошки тестирано
  • За нормална кожа

Хидрира, смирува и навлажнува. Збогатен со алое вера и хијалуронска киселина.

Користете го на 3 начини за повеќекратно дејство:

  1. Дневна нега: нанесете за хидратација и свежина на кожата во текот на 48 часа
  2. Ноќна нега: нанесете за интензивна хидратација на кожата во текот на ноќта
  3. Маска: нанесете подебел слој за подобрување на волуменот и хидратацијата на кожата. Оставете да отстои 3 минути. Користете 2 пати неделно. По употреба, отстранете го вишокот со памукче за лице.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се