GILLETTE Blue II Брич

GILLETTE Blue II Брич
60,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009550C
favorite_border

Опис на производот

Хромирано сечило за бричење за еднократна употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се