GILLETTE Simply Venus Бричеви за жени, 6 парчиња

GILLETTE Simply Venus Бричеви за жени, 6 парчиња
248,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051867C
favorite_border

Опис на производот

Gillette Simply Venus - женски брич со лубрикантна лента за еднократна употреба.

Рачката со капковидна форма е лесно прилагодлива за држење во рака, а сечилата со лубрикантна лента со алое вера се погодни за лесно бричење.

Пакување: 6 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се