GOOD NATURE Чај од камилица 25г

GOOD NATURE Чај од камилица 25г
58,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013472C
favorite_border

Опис на производот

Чајот од камилица мами со својот мирис и ги обзема сетилата. Соодветен за секоја пригода.

Нето-тежина: 25 г

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се