GOOD NATURE Камилица со мед филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Камилица со мед филтер чај 20 кесички
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014365C
favorite_border

Опис на производот

На нежните цветови од камилица, богати со етерично масло, неверојатно добро им прилега аромата на ливадскиот мед. Овој слаткаст и смирувачки мирис е особено пријатен во попладневните часови, кога на телото му е неопходен заслужен одмор, а на умот – инспирација. Секој страствен љубител на чај треба да ја проба оваа топла напивка, свежо приготвена со две-три капки лимонов сок.

Со шоља чај Good Nature дајте му нова боја на денот!

Нето-тежина: 20 х 1 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се