GOOD NATURE Кратекор за срце филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Кратекор за срце филтер чај 20 кесички
63,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009037C
favorite_border

Опис на производот

Чајна мешавина на лист и цвет од глог, хибискус, маточина, шипка и сладок анасон, која помага во регулирање на работата на срцето.

Листот и цветот од глог ја поддржуваат циркулацијата и помагаат во регулирање на работата на срцето. Заедно со листот од маточина придонесуваат за намалување на тензијата, немирот и иритабилноста

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се