GOOD NATURE Валериан микс чај 100 г

GOOD NATURE Валериан микс чај 100 г
117,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011948C
favorite_border

Опис на производот

Билката валеријана, како главна компонента на чајот „Валериан микс“, заедно со жолтиот кантарион придонесува за нормална функција на нервниот систем. Билките валеријана и маточина придонесуваат за намалување на времето потребно за заспивање. Чајот содржи и лист од нане, кој придонесува за регулирање на нервната напнатост на мазните мускули.

Свежо приготвен, чајот се пие навечер, засладен по желба.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се