GOOD NATURE Зелен филтер чај со нане 20 кесички

GOOD NATURE Зелен филтер чај со нане 20 кесички
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013654C
favorite_border

Опис на производот

Идеален спој на источната мистика со домашната традиција. Нотата од нане го освежува деликатниот вкус на зелениот чај, обезбедувајќи особена свежина и удобност. Ви го препорачуваме за прилики во кои ви е потребно оживување на сетилата.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се