GUAM Tourmaline Крема против целулит и масни наслаги на задникот и бутовите, 200 мл

GUAM Tourmaline Крема против целулит и масни наслаги на задникот и бутовите, 200 мл
2.415,00 ден.
5
Просек: 5 (3 мислења)
Бренд
Шифра
046078C
favorite_border

Опис на производот

Овој крем го лоцира дури и најстариот целулит, наталожен во пределот на бутовите и задникот со ефикасност демонстрирана и потврдена од универзитетски клинички студии.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

jasmina
5
nesto navistina odlicno, za 4meseci koristenje - 3 konfekciski broja pomalku...
vzet2000
5
Откако ќе го изгорите целутитот со калта, обавезно намачкајте се со кремата...нема да ви се верува какви резултати ќе постигнете
angela_cavkoska
5
Не можам да го замислам животот без оваа крема. Откако го исфрлив вишокот вода од нозете со помош на кремите од Гуам за таа намена,овој производ длабински ми делуваше на тврдокорниот целулит и ми ја измазна кожата. Го препорачувам.
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се