HAPPY Baby Влажни марамчиња, 3 кесички по 72 парчиња

HAPPY Baby Влажни марамчиња, 3 кесички по 72 парчиња
122,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053200C
favorite_border

Опис на производот

  • Дебели, флексибилни влажни марамичиња
  • Чистат и ја освежуваат кожата
  • Без алкохол и парабени
  • pH 5.5

Пакување: 3 х 72 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се