HEDERA VITA Anti-Spots Шампон за масна коса, 250 мл

HEDERA VITA Anti-Spots Шампон за масна коса, 250 мл
339,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052245C
favorite_border

Опис на производот

Благ шампон за масна коса кој нежно и ефикасно ја чисти косата и скалпот од нечистотии и вишок на себум.

Без сулфати.

Содржи природни состојки - екстракт од зелен чај и есенцијални масла од смрека, жалфија и чајно дрво, кои имаат антиоксидативно и освежувачко дејство на косата и скалпот. Збогатен со специјален комплекс кој содржи хијалуронска киселина за коса, благодарение на што косата станува бујна, мазна и сјајна, а скалпот се негува и заштитува од влијанија на надворешните фактори.

Шампонот може да се користи за секојдневно миење на косата.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се