HEDERA VITA Deep Cleanse Шампон со активен јаглен и хијалурон, 500 мл

HEDERA VITA Deep Cleanse Шампон со активен јаглен и хијалурон, 500 мл
489,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052231C
favorite_border

Опис на производот

Избраните иновативни состојки на шампонот за длабинско чистење Hedera Vita целосно се раствораат за време на нанесувањето и делуваат директно на причинителот на првутот, го обезмастуваат површинскиот слој на главата и го отстрануваат вишокот на себум.

Активниот јаглен ги отстранува нечистотиите од скалпот и и дава на косата свиленкаст сјај и мекост, без видливи лушпи од првут. Хијалуронската киселина ја штити косата и скалпот од сушење, ја зајакнува косата и прави косата да изгледа пообемна.

Шампонот длабински го чисти и смирува скалпот, враќајќи ја неговата природна рамнотежа. Прилагоден за секојдневна употреба.

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се