HEDERA VITA Еднорог глицерински сапун срце, 70 г

HEDERA VITA Еднорог глицерински сапун срце, 70 г
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052222C
favorite_border

Опис на производот

Глицеринските сапуни се најздравиот начин за нега на кожата на рацете и телото. Со оглед на тоа што имаат pH вредност 7, сапуните Хедера Вита се погодни и за нега на лицето.

Преку уникатниот изглед, необичните форми и миризливиот свет на ванила, портокал, кокос, лаванда, лубеница и цреша, ќе посакате Хедера Вита сапуните да бидат заштитен знак на вашиот простор за уживање.

Пакување: 70 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се