HEDERA VITA Nicole Гел за туширање, 250 мл

HEDERA VITA Nicole Гел за туширање, 250 мл
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052218C
favorite_border

Опис на производот

Гелот за туширање, нежно ја чисти кожата и на децата им пружа незаборавна забава со неодоливи светки со дијамантски сјај кои се разложуваат и исчезнуваат при бањањето.

Радоста се надополнува со пријатниот мирис кој допринесува за добро расположение.

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: да се нанесе гелот на влажна кожа, да се направи пена и добро да се измие со вода. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се