HEDERA VITA Nicole Лосион за тело со сребрен сјај, 200 мл

HEDERA VITA Nicole Лосион за тело со сребрен сјај, 200 мл
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052228C
favorite_border

Опис на производот

Нежно, лесно млеко за тело со сребрено-светкав сјај збогатено со хумектанти кои ја одржуваат влажноста на кожата и ја оставаат мека и со атрактивен, елегантен сјај. 

После туширање да се нанесе млекото за тело рамномерно на кожата.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се