HEDERA VITA Nicole Спреј за тело, 100 мл

HEDERA VITA Nicole Спреј за тело, 100 мл
399,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052220C
favorite_border

Опис на производот

  • Спреј за тело со неодолив мирис кој ќе ја одржува вашата кожа свежа цел ден
  • Без парабени

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Shea Butter Glycereth-8 Esters, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Panthenol, Benzophenone-3, CI 16255.

Употреба: спрејот се нанесува на кожата.

Избегнувајте контакт со очи. Спрејот брзо се суши и не остава дамки на облеката.

Само за надворешна употреба. Во случај на контакт со очи, веднаш исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се