HIPP Baby Sensitive 2 во 1 Шампон и гел за туширање, 200 мл

Hipp baby soft Shampoo + shower 2in1 sensitive sampon i gel za tusiranje shapmon
HIPP Baby Sensitive 2 во 1 Шампон и гел за туширање, 200 мл
160,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053930C
favorite_border

Опис на производот

Нежна нега со вредни компоненти од органски бадем. Нежно чисти, pH неутрален за кожата.

  • Особено нежно чисти и не предизвикува солзење на очите
  • Нежната коса лесно се чешла, без заплеткување
  • 0% Микропластика
  • Без парабени и минерални масла
  • 100% Биоразградлива формула

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се