HIPP Baby Sensitive Беби шампон и регенератор за коса, 200 мл

hipp baby soft Shampoo + Conditioner sensitive 200ml, bebi sampon+ regenerator , shampon
HIPP Baby Sensitive Беби шампон и регенератор за коса, 200 мл
128,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053933C
favorite_border

Опис на производот

За лесно расчешлување и без заплеткување. Благ и нежен, pH неутрален за кожата. Нежна грижа со вредни компоненти од органски бадем.

Специјално развиен за подолга детска коса со регенератор за нега за лесно расчешлување, и коса со свиленкаст сјај без заплеткување

  • Не предизвикува солзење на очите
  • 0% Микропластика
  • Без парабени и минерални масла
  • 100% Биоразградлива формула

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се