HIPP Бебешки цералии со повеќе жита и хељда, 200 г

HIPP ORGANIC Baby cereal Multi Grain With Buckwheat multiceralija so helda organska zitna kasa
HIPP Бебешки цералии со повеќе жита и хељда, 200 г
142,00 ден.
128,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054280C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци  
  • Без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • Без млеко
  • Без глутен
  • Витамин Б1 - неопходен за ефикасно функционирање на нервниот систем
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси

Пакување: 200 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се